Netradiční zážitky, dobrodružství a zábava
v Moravském krasu...

                   
infolinka: (+420) 777 514 414
CZ

Firemní aktivity na skalách a v přírodě

Moravský kras - to jsou nejen jeskyně, ale také příroda, skály a  pohodová atmosféra. Skály a pestrá škála různých aktivit a programů na skalách - to je osvědčená a atraktivní outdoorová náplň firemních akcí. Nabízíme nejen tradiční lezecké aktivity (výstup na MATKU, výstup na HŘEBENÁČ) a osvědčené zábavné akce (slaňování, přírodní ZIP LINE, apod.) ale také osvědčené kombinace různých aktivit: 

"UP & DOWN RODEO": Pestrá a zábavná skalní trasa vhodná pro všechny dobrodružné povahy. Vyšplhat nahoru na skalní věž. Tam už čeká příjemný a osvěžující piknik. Poté přijde to nejlepší: 50-ti metrový LANOVÝ TRAVERZ ve výšce 20 metrů. A potom už "jen" slanění z 25 metrů. 

"Outdoor biathlon": Na základech klasického zimního sportu je postavená zábavná akce v přírodě. Místo trestných koleček zábavné úkoly, místo střelby dovedností výzvy. 
„TARZAN JUMP“: Vylezete na skalní věž. Jste 20 metrů nad zemí. Romantika, pohoda, krásné výhledy. Prostě paráda. Ale druhá skalní stěna je od vás 3 m daleko. A pod vámi 20m! Skočíte?

"ROMANTICKÁ ROMANTIKA":  netradiční zážitky na vrcholech skalních věží. Snídaně, západ slunce nebo půlnoc na vrcholku skály...... 

Vedle aktivních programů nabízíme také "společenské" aktivity v přírodě - zejména různé formy cateringu v přírodě. Od studeného občerstvovacího buffetu s osvěžující ovocnou tabulí, přes grilované selátko, až třeba po překvapující piknik na  vrcholku skalní věže. 

vytisknout detail akce

Poslat poptávku


Pořadí oblíbenosti firemních aktivit SKÁLY/PŘÍRODA (2017)

kritérium 1. místo 2. místo 3. místo
počet klientů Panorama ZIP LINE UP & DOWN RODEO Grilování selátka 
oblíbenost  UP & DOWN RODEO Tarzan Jump Panorama ZIP LINE


Podívejte se, co prožijete