Netradiční zážitky, dobrodružství a zábava
v Moravském krasu...

                   
infolinka: (+420) 777 514 414
CZ

Firemní společenské akce v jeskyních

Netradiční pojetí nebo netradiční prostředí dává firemní akci úplně jinou dynamiku a intenzitu. Jednou z možností, jak prezentovat netradičně je využít jeskyně, které působí mysteriózně, evokují pocit respektu a pokory - umocňují automaticky sílu okamžiku a intenzitu jakéhokoliv prožitku.

A když do tohoto prostředí zasadíte živou hudbu (např. jazzové sólo na saxofon, smyčcové kvarteto, trumpetu, houslové trio, cimbál atp.) v kombinaci s cateringovými službami (coffee break, raut, welcome drink, číše vína, rozsáhlý banket atp.) je výsledek dokonalý. Tyto firemní eventy Vám rádi  představíme osobně a připravíme na základě Vašich konkrétních požadavků.


vytisknout detail akce

Poslat poptávku

Pořadí oblíbenosti firemních společenských akcí (v roce 2016)

1. místo 2. místo 3. místo
počet klientů Raut v jeskyni - studená kuchyně - švédské stoly Smyčcové kvarteto v jeskyni + welcome drink
Sólo pro sax v jeskyni
+ číše vína
oblíbenost  Filharmonie v jeskyni
+ jeskynní banket
Smyčcové kvarteto v jeskyni + welcome drink Sólo pro sax v jeskyni
+ číše vína

Nejpopulárnější kulturní a společenskou firemní akcí je koncert živé hudby v jeskyni. Pro koncert je možno volit z celé škály interpretů. Klasikou je "Sólo pro saxofon" nebo "Smyčcové kvarteto", ale dle přání klienta můžeme zajistit i rozsáhlejšá hudební tělesa. Koncert v jeskyni navodí velice intenzivní a elektrizující atmosféru - což může být ideální platforma pro důležité sdělení - prezentaci nové strategie, poděkování nebo hodnocení.

Podívejte se, co prožijete