Netradiční zážitky, dobrodružství a zábava
v Moravském krasu...

                   
infolinka: (+420) 777 514 414
CZ

Firemní zábavné a dobrodružné aktivity

Zábavné a dobrodružné aktivity v jeskyních Moravského krasu jsou highlight naší nabídky. Jsou osvědčeným nosným nebo doplňkovým programem firemních akcí teambuildingového charakteru. Akce v jeskynním světě - v přilbě, s čelovkou, někdy v jeskyňářské kombinéze, někdy s horolezeckým sedákem a s lanem jsou netradiční, unikátní, zajímavé. Jsou to programy, které firemku "nakopnou", a dodají ji "šťávu". Jsou to programy, na které se jen tak nezapomíná.... Jsou nezávislé na počasí - v jeskyních neprší a je v nich pořád stejná teplota.

Nejpopulárnější a osvědčené trasy jsou:

Fox Trail: jednoduchá jeskynní trasa přímo v srdci Moravského krasu. Rychlá a nenáročná akce, ideální zpestření tradičního okruhu Punkevky - Macocha. Přilba, čelovka kombinéza, žebřík a zajímavá jeskynní trasa.

Bora Bora: klasický, osvědčený a úspěšný nosný program firemních akcí. Zábavná, dobrodružná, pestrá a přitom nenáročná jeskynní trasa s možností uspořádání různých typů teambuildingových aktivit včetně únikových her v atraktivním prostředí. Viz výtah z jedné reference: "jako u nás v kanclu: chvíli procházka bludištěm, sem-tam se budete muset poklonit, chvílemi padnout na kolena a někteří se obšas i plazí. Ale sranda..."
Hitem poslední sezóny jsou únikové hry v jeskyni - na jeskynní trase BoraBora plníte skupinové úkoly z oblasti orientace, logiky a pohybových dovedností.... jejich splnění vás posouvá blíže k cíli..... 

Speloeferrata® Dobrodružství: sportovněji, dobrodružněji laděná trasa. Viaferrata v jeskyni. S přilbou, čelovkou, v kombinéze a s horolezeckým sedákem a jistícím setem. Naprostý unikát, exklusivní zážitek, ideální teambuilding. 40 metrů hluboká, zajištěná jeskynní kaskáda, plná prolízaček, plazivek, průlezů, propastí, komínů s lanovými žebříky, traverzů, "houpaček" a lezení, která končí u odtokového sifonu malého jezírka hluboko pod zemí.

Uzavřené vstupy, netradiční časy, unikátní program ve veřejně přístupných jeskyních: Punkevní jeskyně a plavba na ponorné říčce Punkvě, Kateřinská jeskyně, Balcarka a další. Akce na relaxaci a pohodu, pro ty kteří nevyhledávají akci a dobrodružství. Typické akce "druhého" dne.

 Další program pro Váš firemní event doporučujeme zde.

vytisknout detail akce

Poslat poptávku

Ceny vybraných firemních akcí 

  Fox Trail Bora Bora Speleoferata Dobrodružství 
časová náročnost 1 hodina 2 hodiny 3 hodiny
cena/osobu 390 Kč 750 Kč 1 290 Kč

*) ceny platí pro firemní klientelu při minimálním počtu 10 osob / trasa


PANORAMA ZIP LINE: jednoduchá a nenáročná akce. Označovaná jako "oxygen break": přestávka, která rychle restartuje pozornost na přednášce, konferenci apod. ZipLine = vzdušná lanovka na wellness Hotelu Panorama v Blansku Češkovicích. Délka 135m, výška až 15m nad zemí, rychlost až 60 km/hod. Přepravní kapacita je 40 - 50 jízd / půl hod. a 60 - 70 jízd / hod.

 

Podívejte se, co prožijete