Netradiční zážitky, dobrodružství a zábava
v Moravském krasu...

                   
infolinka: (+420) 777 514 414
CZ

Společenské a kulturní akce v jeskyních

Jakýkoliv firemní  meeting, prezentace, porada, se dá udělat standardním způsobem ve standardních prostorách, anebo netradičně. Netradiční pojetí nebo netradiční prostředí dá předávanému sdělení úplně jinou dynamiku a intenzitu. Sdělení, které normálně zapadne pod stůl, bude rezonovat a zůstane v mysli adresátů v úměrnosti k vyjímečnosti prezentace.

Jednou z možností, jak prezentovat netradičně je využít tento nestandardní program. Jeskyně působí mysteriózně, evokují pocit respektu a pokory - umocňují automaticky sílu okamžiku a intenzitu jakéhokoliv prožitku. A když do tohoto prostředí zasadíte živou hudbu (např. sólo na saxofon, smyčcové kvarteto, trumpetu) v kombinaci s cateringovými službami (coffee break, raut, welcome drink, číše vína, rozsáhlý banket atp.) je výsledek dokonalý. Tyto firemní eventy Vám rádi  představíme osobně a připravíme na základě Vašich konkrétních požadavků.


vytisknout detail akce

Poslat poptávku

Pořadí oblíbenosti firemních zážitkových aktivit (rok 2016)

kritérium 1. místo 2. místo 3. místo
počet klientů Raut v jeskyni - studená kuchyně švědské stoly Smyčcové kvarteto v jeskyni Sólo pro saxofon v jeskyni
oblíbenost  Filharmonie v jeskyni Smyčcové kvarteto v jeskyni  Sólo pro saxofon v jeskyni

Nejpopulárnější kulturní a společenskou firemní akcí je koncert živé hudby v jeskyni. Pro koncert je možno volit z celé škály interpretů. Klasikou je "Sólo pro saxofon" nebo "Smyčcové kvarteto", ale dle přání klienta můžeme zajistit i rozsáhlejšá hudební tělesa. Koncert v jeskyni navodí velice intenzivní a elektrizující atmosféru - což může být ideální platforma pro důležité sdělení - prezentaci nové strategie, poděkování nebo hodnocení.

Vděčný a jednoduchý program skýtá spojení jeskyně a určité formy cateringu (od welcome drinku, po bohaté rauty, od ochutnávky vína po rozsáhlý banket).

Podívejte se, co prožijete