Netradiční zážitky, dobrodružství a zábava
v Moravském krasu...

                   
infolinka: (+420) 777 514 414
CZ

Zábavné a dobrodružné aktivity v jeskyních

Zábavné a dobrodružné aktivity v jeskyních Moravského krasu jsou highlight naší nabídky. Jsou osvědčeným nosným nebo doplňkovým programem firemních akcí teambuildingového charakteru. Akce v jeskynním světě - v přilbě, s čelovkou, někdy v jeskyňářské kombinéze, někdy s horolezeckým sedákem a s lanem jsou netradiční, unikátní, zajímavé. Jsou to programy, které firemku "nakopnou", a dodají ji "šťávu". Jsou to programy, na které se jen tak nezapomíná....  Jsou nezávislé na počasí - v jeskyních neprší a je v nich pořád stejná teplota.

Nejpopulárnější a osvědčené trasy jsou:

Fox Trail: jednoduchá jeskynní trasa přímo v srdci Moravského krasu. Rychlá a nenáročná akce, ideální zpestření tradičního okruhu Punkevky - Macocha. Přilba, čelovka kombinéza, žebřík a zajímavá jeskynní trasa. 

Bora Bora: klasický, osvědčený a úspěšný nosný program firemních akcí. Zábavná, dobrodružná, pestrá a přitom nenáročná jeskynní trasa. Viz výtah z jedné reference: "jako u nás v kanclu: chvíli procházka bludištěm, sem-tam se budete muset poklonit, chvílemi padnout na kolena a někteří se obšas i plazí. Ale sranda..."
Hitem poslední doby jsou únikové hry v jeskyni - v rámci jeskynní trasy BoraBora. Na této trase se postupně plní skupinové úkoly z oblasti logiky, orientace a obratnosti. 
Speloeferrata® Dobrodružství: sportovněji, dobrodružněji laděná trasa. Viaferrata v jeskyni. S přilbou, čelovkou, v kombinéze a s horolezeckým sedákem a jistícím setem. Naprostý unikát, exklusivní zážitek, ideální teambuilding. 40 metrů hluboká, zajištěná jeskynní kaskáda, plná prolízaček, plazivek, průlezů, propastí, komínů s lanovými žebříky, traverzů, "houpaček" a lezení, která končí u odtokového sifonu malého jezírka hluboko pod zemí. 

Uzavřené vstupy, netradiční časy, unikátní program ve veřejně přístupných jeskyních: Punkevní jeskyně  a plavba na ponorné říčce Punkvě, Kateřinská jeskyně, Balcarka a další. Akce na relaxaci a pohodu, pro ty kteří nevyhledávají akci a dobrodružství. Typické akce "druhého" dne. 


vytisknout detail akce

Poslat poptávku

Ceny vybraných firemních akcí 

  Fox Trail Bora Bora Speleoferata Dobrodružství 
časová náročnost 1 hodina 2 hodiny 3 hodiny
cena/osobu 390 Kč 750 Kč 1 290 Kč
*) ceny platí pro firemní klientelu při minimálním počtu 10 osob / trasa

Pořadí oblíbenosti firemních outdoorových akcí (rok 2017)

kritérium 1. místo 2. místo 3. místo
počet klientů Fox Trail Bora Bora Speleoferata Dobrodružství 
oblíbenost  Speleoferata DOBRODRUŽSTVÍ BoraBora Fox Trail

Na našich speleo trasách jsme schopni připravit různé formy a programy teambuildingového charakteru. Nabízíme několik různých programů, několik speleo-tras, několik jeskyní. Podle poptávky dokážeme plánovat úroveň obtížnosti, stupeň zábavy a hladinu dobrodružství (ale jsme schopni také tyto parametry operativně přizpůsobit momentální situaci). 

Podívejte se, co prožijete